28
ноя
25
фев

Всі мають будти готові до зими!

Проложить маршрут Mаршрут
Добавить в Избранное Избранное

ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», офіційний дистриб’ютор автомобілів Mitsubishi в Україні, та Сервісний Центр "АВТОГРАД" інформує клієнтів про старт всеукраїнської сервісної кампанії: 
ВСІ МАЮТЬ БУТИ ГОТОВІ ДО ЗИМИ!
СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ВІД MITSUBISHI*: 

ЗНИЖКА - 20% НА НАЙПОПУЛЯРНІШІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ


Як відомо, взимку вузли та агрегати будь-якого автомобіля отримують значне навантаження, тому їх завчасна перевірка та, при необхідності, заміна допоможе не тільки зберегти технічні якості автомобіля на належному рівні, але й зробить безпечнішим його експлуатацію в складних зимових умовах.

У період дії зимової акції  «Всі мають бути готові до зими! Спеціальна пропозиція від Mitsubishi»* у вас більше немає необхідності шукати компроміс між якістю та вартістю, тому що обслуговування в офіційному дилерському центрі Mitsubishi - АВТОГРАД - стає ще більш вигідним.
         UA_service_winter.jpg 
Купуйте оригінальні високоякісні продукти за спеціальними цінами**.


Обслуговування автомобіля на офіційному сервісі – запорука його комфортної та тривалої експлуатації за будь-яких умов. Адже офіційні запчастини мають ряд переконливих аргументів: офіційну гарантію від виробника (2 роки без обмеження щодо пробігу), легальне походження зі сплатою всіх податків і ввізного мита та наявність сертифіката відповідності.


Вказана  пропозиція поширюється на запасні частини, оливи та аксесуари до автомобілів ТМ «Mitsubishi». Дистриб’ютор залишає за собою право змінювати умови вказаної пропозиції.

Акція діє: 

01.12.2020 - 28.02.2021

Як скористатися Акцією (оберіть зручний для себе спосіб): 

  •  Заповніть онлайн заявку "ЗАЯВКА НА СЕРВІС"
  •  Телефонуйте за тел.: +38 (044) 344-57-62 
  •  Приїжджайте за адресою: м Київ, вул.Богатирська, 1-А (бажано, за попереднім записом).      


*Мається на увазі надання спеціальних цін на обмежений асортимент запасних частин і технічних рідин до автомобілів ТМ «Mitsubishi» (акційні товари). Вказана пропозиція діє з 01.12.2020 р. по 28.02.2021 р. вкл. у мережі офіційних дилерів Mitsubishi Motors в Україні (крім тимчасово окупованих територій та зони проведення ООС). Деталі про співвідношення розміру вигоди до попередньої ціни реалізації, перелік акційних товарів та інші умови вказаної пропозиції дізнайтесь у консультантів дилерів. Вказана пропозиція не є публічною офертою.

 

**Ціни розраховані та вказані станом на 1 грудня 2020 р. і є рекомендованими роздрібними. Остаточні роздрібні ціни на акційні товари встановлюються дилерами. Кількість акційних товарів обмежена на складі.

Места проведения акции

«АВТОГРАД» на Петровке - Киев
2
3.1
1
г. Киев, ул. Богатырская, 1а
(044) 502-47-47
Открыто: закроется через 37 мин.
img
Ближайшие автособытия и акции

Отзывы и комментарии 0

Чтобы публиковать отзывы и комментарии необходимо авторизоваться ВОЙТИ
Место проведения:

Продолжая просматривать Carta.ua, вы подтверждаете, что соглашаетесь c Политикой конфиденциальности